Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Pucku
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

 

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji przy ul. Lipowej 3c, 84-100 Puck.
  2. Inspektorem ochrony danych w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Pucku jest Pani Klaudia Kucharska, e-mail: iod24@agileo.it
  3. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji zadań z zakresu sportu i rekreacji na obiektach sportowych będących w zarządzie Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Pucku oraz świadczenie usług w zakresie prowadzonej działalności statutowej (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a) b) c) e) RODO).
  4. Odbiorcami danych będą osoby upoważnione przez administratora, podmioty przetwarzające, z którymi zawarliśmy odpowiednie umowy powierzenia oraz podmioty, którym udostępniane są dane wynikające z przepisu prawa.
  5. Dane osobowe są przetwarzane przez okres wymagany przepisami prawa, czas niezbędny do zrealizowania celu przetwarzania lub do czasu cofnięcia zgody.
  6. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody),  którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  8. W zależności od rodzaju sprawy podanie danych osobowych może być wymogiem ustawowym, warunkiem umownym, warunkiem zawarcia umowy, dobrowolnie wyrażoną zgodą.
  9. Państwa dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, nie będą też wysyłane do państwa trzeciego.

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Magdalena Kulas 22-05-2019 10:31:19
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Magdalena Kulas 22-05-2019
Ostatnia aktualizacja: Magdalena Kulas 22-05-2019 10:31:19